Konstsmide Assisi

Konstsmide Assisi er en plantepotte med indbygget LED lys i et minimalistisk design. Potten er fremstillet af plastik, måler 40 cm i højden og har en IP44-klassificering, hvilket gør den velegnet til udendørs brug. Den lyser med et varmt 3000K LED lys og er ideel til at skabe stemning i haven eller ved indgangen.

Konstsmide Assisi koster lige nu 629 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (09. maj 2026) og 629 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Konstsmide Assisi potteplanet med LED lys på 40 cm
629 kr
+ 40 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Konstsmide Assisi plantepotte m/LED lys, 40 cm
669 kr
+ 40 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Konstsmide Assisi potteplanet m. LED lys, 40 cm
709 kr
+ 40 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Konstsmide Assisi plantepotte med lys, 40 cm
1.115 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Konstsmide