Konica Minolta Tromle Gul IUP-14Y

Konica Minolta Tromle Gul IUP-14Y er en original tromleenhed, der sikrer ensartet gengivelse af gul farve. Den har et højt udbytte på 20.000 sider, hvilket mindsker udskiftningshyppighed og omkostninger. Enheden passer direkte til bizhub C25, C35 og C35P, hvilket gør installationen hurtig og problemfri. Ideel til kontordokumenter, hvor pålidelig udskriftskvalitet er vigtig.

Konica Minolta Tromle Gul IUP-14Y koster lige nu 790 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 750 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (15. juli 2026) og 1.174 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 790 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Konica Minolta IUP-14Y Printer-billedenhed Gul
790 kr
+ 39 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Konica Minolta IUP-14Y Gul Tromle Enhed Original
1.186 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Konica Minolta Tromle gul IUP-14Y Modsvarer: N/A
1.225 kr
Total: 1.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Konica Minolta Tromle Gul Iup-14y 20k Bizhub C35
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Konica Minolta
Kategori: Printer tromlesæt