KOKA 550 Antennekabel Ø6,8 mm 100m

Bedste pris
Stabil pris
710kr
900 krSPAR 21%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

KOKA 550 Antennekabel Ø6,8 mm 100m er et hvidt antennekabel af høj kvalitet, godkendt af både Yousee og Stofa. Kablet har en diameter på 6,8 mm og er udstyret med LSZH-kappe, hvilket gør det velegnet til installationer, hvor der stilles krav til halogenfri materialer. Det er ideelt til forbindelse mellem TV eller radio og antenneinstallationer, hvor der ønskes minimal signalstøj.

KOKA 550 Antennekabel Ø6,8 mm 100m koster lige nu 710 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 710 kr (09. maj 2026) og 710 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Antennekabel HQ113, 6,8 mm, 1,13/4,8, hvid, S100 Dkt 100 meter
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
100 meter Antennekabel KOKA 550, Hvid Ø6,8 mm
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
100 meter Antennekabel KOKA 550, Ø6,8 mm, Hvid
900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
100 meter Antennekabel 6.8mm dobbelt skærmet
900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
100 meter Antennekabel Ø6,8 mm i hvid
900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DKT