Kodak PIXPRO WPZ2

4.4 (596 anmeldelser)

Kodak PIXPRO WPZ2 er et kraftfuldt, vandtæt digitalkamera perfekt til eventyr. Med sin 16.35 megapixel sensor, 4x optisk zoom og 1080p HD-video kan du nemt fange alle dine oplevelser. Kameraet er støv- og stødafvisende, hvilket gør det ideelt til udendørs aktiviteter.

Kodak PIXPRO WPZ2 koster lige nu 1.479 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.383 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.383 kr (08. april 2026) og 1.479 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.479 kr hos Boligcenter.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Digitalkamera Kodak WPZ2WH vandtæt 16 MP gul
1.479 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KODAK Pixpro Appareil photo waterproof WPZ2 Yellow
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Kodak Pixpro WPZ2 5x WP 16MP Wi-Fi, gul Digitalt Kamera
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kodak Digital Camera Pixpro WPZ2 5x WP 16MP wifi Yellow
1.550 kr
Total: 1.550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kodak Digital Camera Pixpro Wpz2
1.730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.770 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kodak PIXPRO WPZ2 16.35Megapixel Gul Digitalkamera
1.789 kr
+ fri fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Digitalt Kamera Kodak WPZ2WH
2.124 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.273 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kodak
Kategori: Digitalkameraer
batteriets levetid: 200 billeder
farve: Blue, Orange, Red, White
fokuslængde svarende til 35 mm: 27-108 mm
forbindelsestype: HDMI, USB