Kodak Pixpro FZ55

4.7 (4 anmeldelser)
Kodak Pixpro FZ55
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.599 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Kodak Pixpro FZ55 er et kompakt og brugervenligt digitalkamera, ideelt til hverdagsbrug og fotografering på farten. Kameraet har en 16 MP CMOS-sensor, 28 mm vidvinkelobjektiv og 5x optisk zoom, hvilket gør det nemt at tage klare billeder og optage Full HD 1080p videoer. Perfekt til afslappede fotografer, der ønsker et let kamera til daglig brug.

Kodak Pixpro FZ55 koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.319 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (25. maj 2026) og 1.319 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KODAK Pixpro FZ55 Red
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kodak Digital Camera Pixpro Fz55
1.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kodak Digital Kamera Pixpro FZ55 CMOS 5x 16MP Rød
1.481 kr
Total: 1.481 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kodak PIXPRO Friendly Zoom FZ55 Digitalkamera 1920 x 1080 Rød
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kodak
Kategori: Digitalkameraer