Kodak Pixpro FZ45

4.1 (1 anmeldelse)

Kodak Pixpro FZ45 er et kompakt digitalkamera perfekt til både hverdag og rejser. Udstyret med 16MP CMOS-sensor og 4x optisk zoom, sikrer det skarpe og detaljerede billeder. Kameraet har intuitive funktioner som ansigtsgenkendelse og videooptagelse i 1080p, hvilket gør det ideelt til både nybegyndere og fotoglade amatører.

Kodak Pixpro FZ45 koster lige nu 798 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (17. april 2026) og 798 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kodak PIXPRO Friendly Zoom FZ45 16Megapixel Sort Digitalkamera
798 kr
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KODAK Pixpro Friendly Zoom FZ45 Black Compact Digital Camera
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kodak Digitalt kamera Pixpro FZ45 CMOS 4x 16MP Sort
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kodak Pixpro Fz45
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kodak Pixpro Fz45
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kodak Digital Camera Pixpro Fz45
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Kodak Pixpro FZ45 digital kamera 16 MP
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kodak
Kategori: Digitalkameraer