KNIPEX Skævbider 160 mm

KNIPEX Skævbider på 160 mm er designet til præcisionsarbejde med både blød og hård kobbertråd. Med et isoleret greb, der modstår op til 1000 volt, er den ideel til elektrisk arbejde. Den slanke hovedform sikrer nem adgang i trange rum, mens det førsteklasses materiale giver en lang levetid.

KNIPEX Skævbider 160 mm koster lige nu 208 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 205 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 205 kr (16. april 2026) og 209 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 208 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Knipex Diagonal Cutters Kabelskærer
208 kr
Total: 208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Knipex skævbider 160mm 1000V
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KNIPEX Skævbider forkromet isoleret med flerkomponent-håndtag, vde-godkendt 160 mm
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
KNIPEX bidetang 160 mm
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
KNIPEX sidebidetang, 160 mm, VDE-godkendt
241 kr
+ 39 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Knipex skævbider 160mm Knipex 7006
254 kr
+ 78 kr fragt
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Skævbider 1000V VDE 70 06 160 mm
256 kr
+ 49 kr fragt
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bidetang Laus 160Mm 7006-160
268 kr
+ 64 kr fragt
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Knipex Skævbider 160 mm 1000 volt
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Knipex Diagonal Cutters Kabelskærer
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Knipex skævbider 160mm Knipex 7006
346 kr
+ 79 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Skævbider VDE 160 mm
409 kr
Total: 409 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Håndværktøjer til ledninger og kabler