Knipex Kabelsaks 95 31 280

Knipex Kabelsaks 280 mm er ideel til præcis klipning af Cu- og Al-kabler med en maksimal diameter på 52 mm. Udstyret med skraldefunktion og ergonomisk flerkomponent-håndtag, giver den komfort og effektivitet. Ikke egnet til ståltråd og stålwirer.

Knipex Kabelsaks 95 31 280 koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 12,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.682 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.682 kr (10. april 2026) og 1.930 kr (16. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Knipex kabelsaks 280 mm til Ø52 mm. kabler
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KNIPEX Kabelsaks med flerkomponent-håndtag 280 mm
1.981 kr
+ fri fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Knipex kabelsaks 280 mm til Ø52 mm. kabler
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
KNIPEX kabelsaks 250 mm Maks. Ø52 mm kabler
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kabelsaks 95 31 280 med skralde kabel ø52 mm
2.386 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.435 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Knipex kabelsaks 280 mm til Ø52 mm. kabler
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kabelsaks 280Mm Ø52Mm
2.557 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.596 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Håndværktøjer til ledninger og kabler