Knipex Alligator 300 mm

Knipex Alligator 300 mm vandpumpetangen tilbyder et pålideligt greb med dens skridhæmmende kunststofgreb. Med specialhærdede tænder sikrer den et fast greb på rør og møtrikker, mens dens evne til at indstille i 9 positioner forbedrer fleksibiliteten. Perfekt til både professionelle og hverdagsopgaver.

Knipex Alligator 300 mm koster lige nu 206 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 202 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 202 kr (23. juni 2026) og 218 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 206 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KNIPEX alligator sort atramenteret 300 mm
206 kr
+ 39 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Knipex Alligator papegøjetang 300mm
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vandpumpetang 300 mm Alligator dyppet greb, Knipex 8801-300
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
KNIPEX Alligator vandpumpetang 30 cm 0-70 mm
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vandpumpetang Alligator 8801 300 mm
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Knipex vandpumpetang 300mm Aligator med dyppet greb
265 kr
+ 78 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Vandpumpetang Alligator 300Mm
279 kr
+ 64 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Knipex Alligator vandpumpetang 300 mm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Knipex Alligator Vandpumpetang 300 mm
298 kr
+ 55 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Knipex vandpumpetang 300mm Aligator med dyppet greb
356 kr
+ 79 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Håndværktøjer til ledninger og kabler