Knipex 95 31 250 kabelsaks

Knipex 95 31 250 kabelsaks er et effektivt værktøj designet til at skære op til Ø32 mm Cu- og Al-kabler. Med en praktisk skraldefunktion og flerkomponent-håndtag kan du let håndtere en- og flertrådede kabler. Uegnet til ståltråd og stålwirer, men perfekt til elektriske installationer.

Knipex 95 31 250 kabelsaks koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.371 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.371 kr (07. maj 2026) og 1.399 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Knipex kabelsaks 250 mm til Ø32 mm. kabler
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KNIPEX Kabelsaks med flerkomponent-håndtag 250 mm
1.458 kr
+ fri fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Knipex kabelsaks 250 mm til Ø32 mm. kabler
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
KNIPEX kabelsaks 250 mm Maks. Ø32 mm kabler
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kabelsaks 95 31 250 med skralde kabel ø32 mm
1.778 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.827 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Knipex kabelskærer/saks 9531-250 med skraldefunktion, max. Kapac.Ø32mm
2.380 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.459 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Knipex kabelsaks 250 mm til Ø32 mm. kabler
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Håndværktøjer til ledninger og kabler