Knipex 1262 Automatisk Afisoleringstang

4.6 (456 anmeldelser)

Knipex 1262 Automatisk Afisoleringstang er et kompakt værktøj designet til præcis afisolering af en-, fler- og fintrådede ledere. Den tilpasser sig automatisk kabeltværsnit fra 0,2 til 6 mm², hvilket gør den ideel til en bred vifte af opgaver. Den robuste konstruktion sikrer langvarig ydeevne i alle arbejdssituationer.

Knipex 1262 Automatisk Afisoleringstang koster lige nu 261 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 260 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 260 kr (11. april 2026) og 277 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 261 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KNIPEX Automatisk afisoleringstang 180 mm
261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Knipex automatisk afisoleringstang
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Knipex automatisk afisoleringstang
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Knipex automatisk afisoleringstang
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Afisoleringstang 1262-180
324 kr
+ 49 kr fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Knipex afisoleringstang, 1262, 180 mm, 0,2-6 mm, hvid
402 kr
+ 39 kr fragt
Total: 441 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
KNIPEX auto afisoleringstang 0,2-6mm²
448 kr
+ 49 kr fragt
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Automatisk isoleringsstripper 180 mm 0,2-6 mm²
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Dele og tilbehør til køretøjer
anvendelsesområde: Kabel, Wire
type: Afisoleringstang