Kloakrenser Ø9 x 1,5 m

Denne kloakrenser er ideel til effektiv rensning af kloaker og brønde. Med et skaft på 1,5 meter og en rund Ø9 cm hoved, fjerner den nemt slam, sand og sten uden besvær.

Kloakrenser Ø9 x 1,5 m koster lige nu 856 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 852 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 852 kr (25. marts 2026) og 856 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 856 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kloakrenser med 2-delt rund skl, 9 cm skl og 1,5 meter skaft
856 kr
+ 99 kr fragt
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kloakrenser rund 1,5 M
916 kr
+ 49 kr fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Kloakrenser rund Ø9 cm 1,5 meter
999 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Kloakrenser Ø90 mm 1,5 meter 2-delt skål
1.046 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris