Kingston XS2000 Portable SSD 4TB

4.7 (1 anmeldelse)

Kingston XS2000 Portable SSD er en kompakt og kraftfuld ekstern harddisk med 4 TB kapacitet. Med hastigheder op til 2000 MB/s kan du overføre store filer lynhurtigt via USB 3.2 Gen 2x2. Den er robust med en IP55-klassificering og leveres med en aftagelig gummihylster, hvilket gør den ideel til mobile brugere.

Kingston XS2000 Portable SSD 4TB koster lige nu 3.069 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.899 kr (24. juli 2026) og 3.749 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.069 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston SSD XS2000 4TB USB 3.2 Gen 2x2
3.069 kr
+ fri fragt
Total: 3.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs2000 Portable Ssd 4tb Usb-c Sort, Sølv
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston XS2000 Portable SSD 4TB Ekstern SSD
4.214 kr
+ fri fragt
Total: 4.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston XS2000 Ekstern SSD 4TB
4.380 kr
Total: 4.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston 4000g Portable Ssd Xs2000
4.710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs2000 Portable Ssd 4tb Usb-c Sort, Sølv
5.749 kr
Total: 5.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 4000G PORTABLE SSD XS2000
6.607 kr
Total: 6.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 18.1%

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske