Kingston XS2000 Portable SSD 2TB

Bedste pris
Stabil pris
2.008kr
5.580 krSPAR 64%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston XS2000 Portable SSD på 2TB er en kompakt og kraftfuld ekstern lagringsenhed. Med USB 3.2 Gen 2x2 leverer den lynhurtige læse- og skrivehastigheder på op til 2000MB/s, perfekt til professionelle og entusiaster, der har brug for hurtig dataoverførsel.

Kingston XS2000 Portable SSD 2TB koster lige nu 2.008 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.008 kr (16. april 2026) og 2.008 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.008 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD XS2000 2TB USB 3.2 Gen 2x2
2.008 kr
Total: 2.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston XS2000 Portable SSD 2TB Ekstern SSD
2.307 kr
+ fri fragt
Total: 2.307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston XS2000 Portable SSD 2TB
2.341 kr
Total: 2.341 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs2000 Portable Ssd 2tb Usb-c Sort, Sølv
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs2000 Portable Ssd 2tb Usb-c Sort, Sølv
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston XS2000 PORTABLE SSD 2TB USB3.2
3.619 kr
+ fri fragt
Total: 3.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 2000G PORTABLE SSD XS2000
3.763 kr
Total: 3.763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston Xs2000 Solidsd 2tb Ext Portable Usb3.2 Gen2x2 Usbc Connector
5.580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske