Kingston XS2000

4.7 (1 anmeldelse)
Kingston XS2000
Bedste pris
Stabil pris
1.274kr
1.874 krSPAR 32%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston XS2000 er en ekstern SSD med 1 TB lagerplads og hurtig dataoverførsel via USB 3.2 Gen 2x2. Den er stød-, vand- og støvtæt, hvilket gør den velegnet til brug på farten og i krævende miljøer. SSD'en har et let og kompakt design, er kompatibel med macOS, Windows og Linux, og leveres med 5 års garanti og teknisk support.

Kingston XS2000 koster lige nu 1.274 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.311 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.274 kr (16. juli 2026) og 1.311 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.274 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD XS2000 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston XS2000 Portable SSD 1TB Ekstern SSD
1.477 kr
+ fri fragt
Total: 1.477 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston SSD XS2000 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 1000G PORTABLE SSD XS2000
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs2000 Portable Ssd 1tb Usb-c Sort, Sølv
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston