Kingston XS1000

4.8 (2 anmeldelser)

Kingston XS1000 er en bærbar ekstern SSD med 1TB kapacitet, perfekt til sikker opbevaring af data. Med USB 3.2 Gen 2 tilbydes hurtige overførselshastigheder, hvilket gør den ideel til on-the-go brug. Det kompakte design og den røde farve gør den til en stilfuld og praktisk løsning for brugere, der har brug for både kapacitet og hastighed.

Kingston XS1000 koster lige nu 1.109 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 961 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 961 kr (17. april 2026) og 1.109 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.109 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD XS1000 1TB USB 3.2 Gen 2
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston XS1000 Portable SSD 1TB Ekstern SSD
1.185 kr
+ fri fragt
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston XS1000 SSD 1TB Rød
1.188 kr
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs1000 1tb Portable Ssd Usb-c Rød
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Xs1000 1tb Portable Ssd Usb-c Rød
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston 1Tb Xs1000 Red External Usb
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston 1tb Xs1000 Red External Usb 3.2 Gen 2 Portable Ssd
2.341 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.380 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.4%

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: Harddiske