Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM

Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM er et RAM-modul med 260 pins, designet til bærbare computere og små formfaktor enheder. Modulet har en kapacitet på 8 GB, en hastighed på 3200 MHz og en CAS-latens på 22. Det er ikke-ECC, ikke-bufferet og kører ved 1,2 volt, hvilket gør det velegnet til effektiv multitasking og lavt strømforbrug.

Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM koster lige nu 651 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 611 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 611 kr (28. maj 2026) og 651 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 651 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
651 kr
Total: 651 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston ValueRAM SODIMM DDR4-3200 8GB CL22
664 kr
+ 39 kr fragt
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 8GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8
878 kr
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Valueram 8gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM