Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM

4.7 (826 anmeldelser)

Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM 260-pin er en hukommelsesopgradering til bærbare og mini-PC'er. Modulet er ikke-ECC og ikke-bufferet, hvilket sikrer bred kompatibilitet med almindelige bærbare computere. Med en hastighed på 3200 MHz og CL22-latens får du en god balance mellem ydeevne og pris, ideel til daglig multitasking og kompakte opgraderinger. Energieffektiv DDR4-teknologi bidrager til lavere strømforbrug.

Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM koster lige nu 1.077 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.007 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.007 kr (30. maj 2026) og 1.153 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.077 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.077 kr
Total: 1.077 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston ValueRAM SODIMM DDR4-3200 16GB CL22
1.278 kr
+ fri fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Valueram 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
2.274 kr
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8
2.349 kr
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston