Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM

4.7 (826 anmeldelser)

Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM er et RAM-modul til bærbare computere med 260-pin formfaktor. Modulet understøtter 3200 MT/s, har lav spænding på 1,2 V og er ikke-ECC samt ikke-bufferet. Velegnet til multitasking og krævende programmer, og kompatibelt med bl.a. Intel NUC12WSHi3 og NUC12WSKi5.

Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM koster lige nu 1.137 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.047 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.047 kr (09. maj 2026) og 1.147 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.137 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.137 kr
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston ValueRAM SODIMM DDR4-3200 16GB CL22
1.181 kr
+ fri fragt
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston DDR4 3200 MHz 16 GB
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Valueram 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.849 kr
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM