Kingston Server Premier DDR5 48GB 5600MHz ECC DIMM

Bedste pris
Stabil pris
8.744kr
14.994 krSPAR 42%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston Server Premier DDR5 RAM er ideel til krævende servermiljøer. Med 48GB kapacitet og 5600MHz hastighed sikrer den høj ydeevne og stabilitet, perfekt til store datasæt og multitasking.

Kingston Server Premier DDR5 48GB 5600MHz ECC DIMM koster lige nu 8.744 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.744 kr (16. april 2026) og 8.744 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.744 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Ksm56e46bd8km-48hm Hukommelsesmodul 48 Gb 1 X 48 Gb Ddr5 5600 Mt/s 48gb 2800, 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm
8.744 kr
Total: 8.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston Server Premier DDR5 SDRAM 48GB 44800MHz CL46 ECC DIMM 288-PIN
10.299 kr
Total: 10.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston Server Premier DDR5 module
13.128 kr
+ fri fragt
Total: 13.128 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston Server Premier DDR5 SDRAM 48GB 44800MHz CL46 ECC DIMM 288-PIN
13.969 kr
+ fri fragt
Total: 13.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Ksm56e46bd8km-48hm Hukommelsesmodul 48 Gb 1 X 48 Gb Ddr5 5600 Mt/s 48gb 2800, 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm
14.994 kr
Total: 14.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM