Kingston KC600 512GB

4.8 (2 anmeldelser)

Kingston KC600 512GB er en intern 2.5" SATA SSD med 3D TLC NAND, der leverer bemærkelsesværdig ydeevne og pålidelig lagring. Med læsehastigheder op til 550 MB/s og skrivehastigheder op til 520 MB/s er den velegnet til hurtig opstart og effektiv dataoverførsel. SSD'en er designet til at give fuld kapacitet og optimal funktionalitet til både opgradering og nybygning af computere.

Kingston KC600 512GB koster lige nu 1.283 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.283 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.283 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 512G SSD KC600 SATA3 2.5"
1.283 kr
Total: 1.283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston SSDNow KC600 SSD 512GB 2.5"
1.290 kr
+ fri fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc600 512gb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston Technology KC600 2.5" 512 GB
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston