Kingston KC3000 SSD 4TB

Bedste pris
Stabil pris
3.999kr
7.893 krSPAR 49%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Forøg din computers ydeevne med Kingston KC3000 SSD, der tilbyder hele 4TB lagerplads i et kompakt M.2-format. Med en læse- og skrivehastighed på op til 7000 MBps, samt den avancerede PCIe 4.0 teknologi, får du en pålidelig og hurtig lagringsløsning til krævende opgaver.

Kingston KC3000 SSD 4TB koster lige nu 3.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.999 kr (16. april 2026) og 3.999 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD KC3000 4096GB M.2 PCI Express 4.0
4.123 kr
Total: 4.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston KC3000 SSD 4TB PCIe 4.0
4.402 kr
+ fri fragt
Total: 4.402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston SSD KC3000 4096GB M.2 PCI Express 4.0
4.769 kr
+ fri fragt
Total: 4.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
5.124 kr
Total: 5.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 4096G KC3000 M.2 2280 NVMe SSD
5.700 kr
Total: 5.700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 4TB
7.893 kr
Total: 7.893 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske