Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 2TB

Bedste pris
Stabil pris
2.052kr
6.141 krSPAR 67%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD på 2TB tilbyder imponerende hastigheder på op til 7000MB/s læsning og skrivning. Med PCIe 4.0 teknologien får du en lynhurtig lagerløsning til både arbejdsstationer og gaming setups. Ideel til dem, der kræver høj ydeevne og pålidelighed fra deres system.

Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 2TB koster lige nu 2.052 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.193 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.052 kr (13. maj 2026) og 2.193 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.052 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD KC3000 2048GB M.2 PCI Express 4.0
2.052 kr
Total: 2.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston KC3000 SSD 2TB PCIe 4.0
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 2048G KC3000 M.2 2280 NVMe SSD
2.382 kr
Total: 2.382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston KC3000 2048GB PCIe 4.0 NVMe
3.949 kr
+ fri fragt
Total: 3.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 2TB
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston Skc3000s/2048g, Kc3000 Pcie 4.0 Nvme M.2 Ssd, 2tb, Black
6.141 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.180 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske