Kingston KC3000

4.9 (6 anmeldelser)
Kingston KC3000
Bedste pris
Stabil pris
893kr
2.999 krSPAR 70%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Kingston KC3000 er en intern SSD med 1TB kapacitet i M.2 2280 format og PCIe 4.0 NVMe-teknologi. Den leverer avanceret ydeevne og pålidelighed, hvilket gør den velegnet til krævende opgaver som gaming, kreative projekter og hurtig dataoverførsel. SSD'en benytter den nyeste Gen 4x4 NVMe-controller og 3D TLC NAND for forbedret hastighed og stabilitet.

Kingston KC3000 koster lige nu 893 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 893 kr (09. maj 2026) og 893 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston KC3000 SSD 1024GB M2 2280 PCIe 40
893 kr
+ fri fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston SSD KC3000 1024GB M.2 PCI Express 4.0
1.447 kr
Total: 1.447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston KC3000 SSD 1TB PCIe 4.0
1.604 kr
+ fri fragt
Total: 1.604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 1024G KC3000 M.2 2280 NVMe SSD
1.778 kr
Total: 1.778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 1TB
2.349 kr
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 1tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston