Kingston KC3000 512GB

Kingston KC3000 512GB er en intern M.2 2280 NVMe SSD med avanceret PCIe 4.0-ydeevne. SSD'en leverer læsehastigheder op til 7000 MB/s og skrivehastigheder op til 3900 MB/s, hvilket gør den velegnet til krævende opgaver som gaming, videoredigering og hurtig filoverførsel. Den benytter Phison PS5018-E18 controller og 3D TLC NAND for pålidelig og hurtig datalagring.

Kingston KC3000 512GB koster lige nu 1.131 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.120 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.120 kr (24. juli 2026) og 1.429 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.131 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston KC3000 SSD 512GB PCIe 4.0
1.131 kr
+ fri fragt
Total: 1.131 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston KC3000 M.2 2280 NVMe SSD 512GB
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kc3000 512gb Ssd M.2 Pci Express 4.0, Pcie 4.0
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 512G KC3000 M.2 2280 NVMe SSD
1.708 kr
Total: 1.708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston KC3000 512GB PCIe 4.0 NVMe
2.489 kr
+ fri fragt
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston