Kingston IronKey Keypad 200 16GB

4.4 (114 anmeldelser)

Kingston IronKey Keypad 200 USB-stick tilbyder sikker og pålidelig datalagring med 16GB hukommelse. Den er udstyret med avanceret AES-256 hardwarekryptering, hvilket sikrer dine filer mod uautoriseret adgang. Den har en overførselshastighed på op til 145MB/s ved læsning og 115MB/s ved skrivning. Med en robust beskyttelseshætte og nøgleringsløkke er den ideel til professionelle, der søger høj sikkerhed og mobilitet.

Kingston IronKey Keypad 200 16GB koster lige nu 829 kr. En stigning på 14,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 723 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 723 kr (12. maj 2026) og 874 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston IronKey 200 16GB USB Stick
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Ironkey Keypad 200 16gb Usb Type-a Blå
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Ironkey Keypad 200 16gb Usb-a Blå
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
1.003 kr
Total: 1.003 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston 16gb Ironkey Keypad 200, Fips 140-3 Lvl 3 Aes-256 Usb stik
1.340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston Ironkey Keypad 200 Usb Flash
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB-flashdrev