Kingston Industrial 32GB SDHC UHS-I

Kingston Industrial 32GB SDHC UHS-I er et hukommelseskort designet til industrielle systemer. Kortet understøtter pSLC-tilstand og leverer læsehastigheder op til 100 MB/s og skrivehastigheder op til 80 MB/s. Det er klassificeret til høj holdbarhed med op til 1.920 TBW og 30.000 P/E-cyklusser. Med et driftstemperaturområde fra -40 °C til 85 °C er det velegnet til ekstreme miljøer. Understøtter U3, V30 og A1 for pålidelig video- og app-ydeevne.

Kingston Industrial 32GB SDHC UHS-I koster lige nu 674 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 624 kr (09. maj 2026) og 674 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 674 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 32G SDHC Industrial pSLC Class10, UHS-I,U3,V30, A1 SD-Card
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Industrial 32gb Sdhc Uhs-i
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston Industrial SD 100MB/s 32GB
770 kr
+ 39 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston Memory Card Sdhc Uhs-I Class
1.369 kr
+ fri fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston