Kingston FURY Renegade SSD 4TB

Kingston FURY Renegade 4TB SSD kombinerer hastighed og kapacitet i en kompakt M.2 formfaktor. Med læse- og skrivehastigheder op til 7300/7000 MBps, er det ideelt til gaming og intensive arbejdsopgaver. Den medfølgende køleprofil sikrer optimal ydelse under belastning.

Kingston FURY Renegade SSD 4TB koster lige nu 3.779 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.769 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.769 kr (24. juli 2026) og 4.207 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.779 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY SSD Renegade 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
3.779 kr
+ fri fragt
Total: 3.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY SSD Renegade 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Renegade SSD 4TB Med køleprofil
4.298 kr
+ fri fragt
Total: 4.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Renegade M.2 NVME SSD HeatS 4TB
7.593 kr
Total: 7.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Renegade 4tb Ssd Heatsink M.2 Pcie 4.0
8.624 kr
Total: 8.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Renegade 4tb Ssd Heatsink M.2 Pcie 4.0
8.624 kr
Total: 8.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske