Kingston FURY Impact DDR4 16GB 3200MHz CL20

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
2.479 krSPAR 56%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston FURY Impact DDR4 16GB RAM forbedrer din laptops ydeevne markant. Med en hastighed på 3200MHz og CL20 latency sikrer dette modul hurtigere dataoverførsler og en jævnere multitasking oplevelse.

Kingston FURY Impact DDR4 16GB 3200MHz CL20 koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.099 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Impact DDR4 3200 MHz 16GB
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Impact DDR4-3200 16GB CL20
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.361 kr
Total: 1.361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact
1.934 kr
Total: 1.934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Fury 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl20 Sodimm Impact 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM
2.479 kr
+ fri fragt
Total: 2.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HyperX
Kategori: RAM