Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB 6000MHz

4.8 (3 anmeldelser)

Forøg ydeevnen i din gaming-pc med Kingston FURY Beast RGB DDR5 RAM. Dette sæt indeholder 32GB hukommelse, der arbejder ved 6000MHz. Med lav latenstid på CL36 og On-Die ECC teknologi sikrer det lynhurtig dataoverførsel og stabilitet under intense spiloplevelser.

Kingston FURY Beast RGB DDR5 32GB 6000MHz koster lige nu 3.668 kr. En stigning på 22,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.990 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.990 kr (16. april 2026) og 3.668 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.668 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.668 kr
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Beast RGB DDR5 6000MHz 32GB
3.679 kr
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 32GB CL36
4.239 kr
+ fri fragt
Total: 4.239 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.249 kr
+ fri fragt
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast Rgb Xmp/expo 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast Rgb Xmp/expo 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
6.124 kr
Total: 6.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM