Kingston FURY Beast RGB DDR4 3200MHz 16GB

4.8 (1 anmeldelse)

Kingston FURY Beast RGB DDR4 3200MHz 16GB består af et 2x8GB dual-channel-kit, der øger multitasking og giver mere flydende ydelse. Med CL16 latency og understøttelse af Intel XMP 2.0 kan du nemt optimere ydeevnen via BIOS. Modulerne har anodiseret køleplade og RGB-stribe for effektiv køling og tilpasning.

Kingston FURY Beast RGB DDR4 3200MHz 16GB koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.313 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.313 kr (08. juli 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Beast Black RGB DDR4 3200MHz 16GB
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 16GB CL16
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Fury Beast 16gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm (sæt Med 2) Rgb 16gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
2.649 kr
+ fri fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston