Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit

Kingston FURY Beast DDR5 RAM leverer ekstrem ydeevne med en hastighed på 5600MHz. Med en kapacitet på 32GB (2x16GB) og on-die ECC teknologi, er det ideelt til både gaming og professionelle applikationer. Det stilfulde, sorte design passer perfekt ind i enhver moderne PC-opsætning.

Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit koster lige nu 3.479 kr. En stigning på 24,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.790 kr (27. maj 2026) og 3.479 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.479 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL40 On-die ECC
3.479 kr
Total: 3.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 32GB 5600MHz DDR5 CL40 DIMM FURY Beast Black
3.582 kr
Total: 3.582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast DDR5-5600 32GB CL40
3.869 kr
+ fri fragt
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL40 On-die ECC
4.089 kr
+ fri fragt
Total: 4.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast Xmp 32gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm
4.884 kr
Total: 4.884 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast Xmp 32gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm
5.746 kr
Total: 5.746 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM