Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC

Bedste pris
Stabil pris
1.720kr
3.499 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC er et DDR5 RAM-modul med 16GB kapacitet og RGB-belysning. Modulet understøtter både AMD EXPO og Intel XMP profiler og leveres med en sort varmespreder samt on-die ECC for forbedret stabilitet. Det passer til systemer med DIMM 288-pin og har en spænding på 1.25V. Ideelt til dig, der ønsker høj ydeevne og visuel opgradering af din PC.

Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC koster lige nu 1.720 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.772 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.720 kr (16. juli 2026) og 1.772 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.720 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC
1.720 kr
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5600 16GB CL36
1.931 kr
+ fri fragt
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC
1.933 kr
Total: 1.933 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Beast RGB 5600MHz DDR5 16GB
1.959 kr
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MHz CL36 On-die ECC
2.149 kr
+ fri fragt
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast Rgb 16gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM