Kingston FURY Beast DDR4 32GB Kit

Bedste pris
Stabil pris
1.986kr
2.769 krSPAR 28%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Opgrader din computers ydeevne med Kingston FURY Beast DDR4 32GB RAM-kit. Dette effektive sæt tilbyder en hastighed på 3200MHz og lav CAS Latency på 16, ideelt til gamere og professionelle. Understøtter Intel XMP for nem overclocking og pålidelig ydelse.

Kingston FURY Beast DDR4 32GB Kit koster lige nu 1.986 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.986 kr (16. april 2026) og 1.986 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.986 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
1.986 kr
Total: 1.986 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY Beast DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.272 kr
Total: 2.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 FURY Beast Black
2.326 kr
Total: 2.326 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast DDR4-3200 32GB CL16
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Fury Beast 32gb 1600, 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
2.484 kr
Total: 2.484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.769 kr
+ fri fragt
Total: 2.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM