Kingston FURY Beast DDR4-3200 64GB CL16

Kingston FURY Beast DDR4 er et 64GB hukommelsessæt, der byder på 3200MHz hastighed og CL16 latenstid. Designet til ydeevne, understøtter det Intel XMP profiler og leverer stabilitet takket være den effektive køleprofil, perfekt til gaming og intensiv multitasking.

Kingston FURY Beast DDR4-3200 64GB CL16 koster lige nu 4.476 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.124 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.124 kr (25. maj 2026) og 4.476 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.476 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston FURY Beast DDR4 64GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
4.476 kr
Total: 4.476 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston FURY Beast DDR4-3200 64GB CL16
4.606 kr
+ fri fragt
Total: 4.606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston FURY Beast DDR4 64GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
5.239 kr
+ fri fragt
Total: 5.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black
5.732 kr
Total: 5.732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Fury Beast 64gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm Black 64gb 3200mt/s Ddr4 288-pin Dimm
6.124 kr
Total: 6.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Technology Fury Beast 64gb 3200mt/s Ddr4 Cl16 Dimm Black 64gb 3200mt/s Ddr4 288-pin Dimm
6.124 kr
Total: 6.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston FURY Beast DDR4 3200MHz 64GB
11.590 kr
Total: 11.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM