Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM

Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM er et RAM modul designet til bærbare computere og kompakte systemer. Med 260-pin formfaktor, ikke-ECC og en spænding på 1,2 V, giver det stabil ydeevne og understøtter multitasking i daglig brug. Modulet er unbufferet og passer til de fleste bærbare pc'er og små arbejdsstationer.

Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM koster lige nu 719 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 664 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 664 kr (28. maj 2026) og 719 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 8GB DDR4 3200MHz SODIMM
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
842 kr
Total: 842 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston System Specific Memory DDR4-3200 8GB CL22
856 kr
+ 39 kr fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Kcp432ss8/8 8gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston Technology
Kategori: RAM