Kingston DC600M SSD 7.68TB

Bedste pris
Stabil pris
12.499kr
34.999 krSPAR 64%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Kingston DC600M SSD er designet til høj ydeevne med en kapacitet på 7.68TB. Ideel til enterprise-miljøer, tilbyder den hurtige overførselshastigheder og 256-bit hardware kryptering. Drevet passer perfekt til anvendelser, der kræver pålidelig og hurtig datalagring.

Kingston DC600M SSD 7.68TB koster lige nu 12.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 12.499 kr (17. april 2026) og 12.499 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 12.499 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Dc600m 7.68tb 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
12.499 kr
Total: 12.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kingston DC600M SSD 7680GB
19.990 kr
Total: 19.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston Data Centre DC600M SSD 7.6TB 2.5"
29.317 kr
+ fri fragt
Total: 29.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston SSD DC600M 7.68TB 2.5 Serial ATA-300 Serial ATA-600
32.769 kr
+ fri fragt
Total: 32.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Dc600m 7.68tb 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
34.999 kr
Total: 34.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske