Kingston DC600M SSD 1.92TB

Bedste pris
Stabil pris
3.388kr
11.249 krSPAR 70%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Kingston DC600M SSD tilbyder 1.92TB lagerplads i en kompakt 2.5" formfaktor, ideel til datacentre og virksomhedsbrug. Med en læsehastighed på 560 MB/s og skrivehastighed på 530 MB/s, opfylder den kravene til hurtig dataoverførsel. Den understøtter hardwarekryptering på 256 bit for forbedret datasikkerhed.

Kingston DC600M SSD 1.92TB koster lige nu 3.388 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.408 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.388 kr (11. juli 2026) og 3.408 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.388 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston Data Centre DC600M SSD 1.9TB 2.5"
3.388 kr
+ fri fragt
Total: 3.388 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston 1920g Dc600m 2.5? Enterprise Sata Ssd
3.408 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.447 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Dc600m 1.92tb 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 1920G DC600M 2.5" Enterprise SATA SSD
7.477 kr
Total: 7.477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Dc600m 1.92tb 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
11.249 kr
Total: 11.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Harddiske