Kingston DataTraveler Max 1 TB

4.5 (1 anmeldelse)

Kingston DataTraveler Max 1 TB USB-stick leverer lynhurtig overførselshastighed med USB 3.2 til effektiv datalagring. Dens kompakte design og røde farve gør den både stilfuld og nem at tage med på farten, ideel til sikker opbevaring af store filer.

Kingston DataTraveler Max 1 TB koster lige nu 789 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (03. maj 2026) og 815 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kingston DataTraveler Max 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Lilla
789 kr
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kingston 1TB DataTraveler Max Type-A
898 kr
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
USB-stick Kingston DataTraveler Max 1 TB Rød
919 kr
+ 79 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Datatraveler Max 1000gb Usb-a Rød
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kingston Datatraveler Max 1000gb Usb-a Rød
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kingston DataTraveler Max 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Lilla
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Kingston 1tb Datatraveler Max Type-a Usb stik
1.462 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.511 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kingston DataTraveler Max Lilla 1TB
1.889 kr
+ fri fragt
Total: 1.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB-flashdrev