Kids by Friis Fødselsdagstog Safari

Skab en magisk fødselsdag med Kids by Friis' fødselsdagstog i safari-tema. Dette håndmalede tog indeholder 5 vogne med charmerende safaridyr som elefant, zebra og giraf. Lavet i holdbart polyresin, inkluderer toget 11 tal, så I kan markere alderen og fejre en uforglemmelig dag.

Kids by Friis Fødselsdagstog Safari koster lige nu 350 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 335 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 335 kr (15. maj 2026) og 350 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 350 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Fødselsdagstog Safaridyr
350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Kids by Friis Fødselsdagstog safari m. 11 tal
367 kr
+ 39 kr fragt
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Kids by Friis Fødselsdagstog safari m. 11 tal
383 kr
+ 49 kr fragt
Total: 432 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kids By Friis Fødselsdagstog Safaridyr Med 11 Tal
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Kids by Friis Fødselsdagstog 45 cm Safaridyr
480 kr
+ fri fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Minegenverden.dk favicon
Minegenverden.dk
Kids by friis Safari fødselsdagstog m/u navn
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 hverdage
Køb nu
ModernHouse.dk favicon
ModernHouse.dk
Safari Fødselsdagstog
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
C.Centrum favicon
C.Centrum
Fødselsdagstog med navn, Safari fra Kids by Friis
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Nemmegaver.dk favicon
Nemmegaver.dk
Kids By Friis Fødselsdagstog Safaridyr
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Fødselsdagstog Safari
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Kids By Friis Fødselsdagstog Med 11 Tal Safari
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Kids by Friis Fødselsdagstog, safaridyr m. 11 tal
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kids By Friis
Kategori: God Pris