Kenzo L'Eau Pour Homme Eau De Toilette

Kenzo L'Eau Pour Homme Eau De Toilette er en elegant herreduft, der kombinerer frisk citrus med træagtige noter. Inspireret af naturen, giver den en let og opkvikkende effekt, perfekt til daglig brug.

Kenzo L'Eau Pour Homme Eau De Toilette koster lige nu 378 kr. En stigning på 12,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 337 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 337 kr (03. juli 2026) og 389 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 378 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KENZO LEau Kenzo Pour Homme EDT Spray 100ml
378 kr
+ 39 kr fragt
Total: 417 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Kenzo Leau Kenzo Pour Homme EDT 100 ml
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Kenzo Leau Pour Homme Eau De Toilette 100 ml
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.2%

Specifikationer

Mærke: KENZO
Kategori: Parfume og eau de cologne