Kenzo L'Eau Kenzo Femme 50 ml

Kenzo L'Eau Kenzo Femme Eau de Toilette er en opfriskende duft til kvinder, der kombinerer lette og luftige noter. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker en duft, der symboliserer både renhed og styrke, alt pakket i en elegant flakon.

Kenzo L'Eau Kenzo Femme 50 ml koster lige nu 268 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 264 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 264 kr (24. juli 2026) og 325 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 268 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
KENZO Leau Pour Femme EDT 50 ml
268 kr
+ 39 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Kenzo LEau Kenzo Femme 50 ml
325 kr
+ 39 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Kenzo LEau Kenzo pour Femme EDT 50 ml
339 kr
+ 79 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Kenzo Leau Kenzo Pour Femme EDT 50 ml
485 kr
+ fri fragt
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Kenzo LEau Pour Femme Edt 50ml
529 kr
Total: 529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Kenzo Leau Pour Femme Eau De Toilette 50 ml
605 kr
+ fri fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: KENZO
Kategori: Parfume og eau de cologne