Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH

4.6 (468 anmeldelser)

Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH gør madlavning til en leg med sin kraftige 1200-watt motor og rummelige 7-liters skål. Udstyret med elektronisk hastighedsregulering og unik planetarisk blandingsteknik, sikrer denne køkkenmaskine præcise resultater hver gang. Med integreret vægt og letløfteligt hoved er den ideel til krævende madlavningsopgaver.

Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH koster lige nu 2.549 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.453 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.453 kr (10. juli 2026) og 2.647 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.549 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH Køkkenmaskine Hvid
2.549 kr
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH
2.588 kr
Total: 2.588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kenwood Køkkenmaskine Titanium Chef XL KVL65.001
2.588 kr
+ fri fragt
Total: 2.588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL65.0
2.835 kr
Total: 2.835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kenwood Titanium Chef XL KVL65.001WH Køkkenmaskine 7liter 1200W Hvid
3.349 kr
+ fri fragt
Total: 3.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stativmixer med 1200W motor, 7L skål
5.499 kr
Total: 5.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
funktioner: Variabel hastighed
type: Mixer
watt: 1.200 W