Kenwood kMix Kedel Hvid

Kenwood kMix elkedel i en elegant hvid finish kombinerer stil med funktionalitet. Med en kapacitet på 1 liter og 2200 watt er den ideel til hurtig vandopvarmning. En stilfuld og praktisk tilføjelse til ethvert køkken, fremstillet i rustfrit stål for holdbarhed.

Kenwood kMix Kedel Hvid koster lige nu 616 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 566 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 566 kr (16. juni 2026) og 704 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 616 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kenwood Elkedel 0W21011066 Hvid 2200 W
616 kr
+ 39 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Kenwood kMix Elkedel 1liter 2.2kW Hvid
620 kr
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kenwood kMix Elkedel 1liter 2.2kW Hvid
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Kenwood kMix elkedel 1 l 2.200 W hvid
919 kr
+ 69 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.8%

Specifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Køkkenudstyr