Kensington Uh1400p 8-in-1 Usb-c 3.2 Gen 1

Kensington Uh1400p 8-in-1 Usb-c 3.2 Gen 1 er en kompakt og alsidig dockingstation, der giver dig den nødvendige tilslutning både på farten og derhjemme. Den fungerer som en alt-i-én løsning til din bærbare computer og er kompatibel med MacBook, Windows-laptops og andre USB-C-enheder. Med plug and play-funktionalitet er den ideel til effektiv tilslutning uden behov for drivere.

Kensington Uh1400p 8-in-1 Usb-c 3.2 Gen 1 koster lige nu 249 kr. En stigning på 25,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (20. juni 2026) og 399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Green Heroes.

Sammenlign priser

Bedste pris
Green Heroes favicon
Green Heroes
USB-C 8-1 dockingstation
249 kr
+ 50 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington UH1400P USB-C 8-IN-1 DRIVERLESS MOBILE DOCK
733 kr
+ 39 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kensington UH1400P USB-C 8-in-1-driverless mobile dock
875 kr
+ fri fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Uh1400p 8-in-1 Usb-c 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington UH1400p USB-C Mobile Hub
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: USB- og FireWire-hubber