Kensington SD4781P Docking Station

5.0 (2 anmeldelser)

Kensington SD4781P Dual 4K Dockingstation giver dig mulighed for at tilslutte flere skærme med høj opløsning via USB-C eller USB-A forbindelser. Den er kompatibel med både Windows og macOS, hvilket gør den ideel til kontorer med blandede systemer. Med robust design og fleksible tilslutningsmuligheder, får du en effektiv arbejdsstation.

Kensington SD4781P Docking Station koster lige nu 2.170 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.025 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.025 kr (24. juni 2026) og 2.220 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.170 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington SD4781P USB-C® og USB-A Dual 4K-dockingstation
2.170 kr
+ fri fragt
Total: 2.170 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Kensington Eq Sd4871p Docking Station Usb-c+a
2.680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Kensington K33603EU dockingstation USB-C/USB-A, 4K dual skærm, sort
2.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kensington EQ Docking Station EQ SD4871P USB-C+A 4K
2.701 kr
+ fri fragt
Total: 2.701 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington SD4781p USB-C & USB-A Dual 4K
4.469 kr
+ fri fragt
Total: 4.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Bærbar computer dockingstationer