Kensington Privacy Filter 27"

Kensington Privacy Filter beskytter din 27" skærm mod nysgerrige blikke. Det tynde PET-filter reducerer blænding og bevarer en skarp visning med 68 % lysgennemgang. Perfekt til professionelle miljøer, hvor privacy og komfort prioriteres.

Kensington Privacy Filter 27" koster lige nu 761 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 757 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 757 kr (21. april 2026) og 803 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 761 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kensington privacy filter 2 way removable 27 Wide 16:9
761 kr
+ fri fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9
803 kr
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 27" bred 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors
803 kr
+ 39 kr fragt
Total: 842 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skærmfilter Kensington 27" Wide 16:9 2-vej Aftagelig
1.123 kr
+ fri fragt
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington Privacy Plg 27" Wide 16:9
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Privacy Filter 27 tommer 16:9
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Privacy Filter 27 tommer 16:9
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre