Kensington Privacy Filter 23.8"

Kensington Privacy Filter beskytter dine følsomme skærmdata mod uønsket sideblik i åbne kontormiljøer. Med en 2-vejs aftagelig funktion og 68 % lystransmission sikrer det klar læsbarhed uden at kompromittere privatlivets fred. Det rammeløse design passer til 23,8" bredskærms-LCD-skærme og reducerer blænding, hvilket forbedrer visning i lyse omgivelser.

Kensington Privacy Filter 23.8" koster lige nu 648 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 603 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 603 kr (17. april 2026) og 700 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 648 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 23,8 bred 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors
648 kr
+ 39 kr fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kensington Privacy Filter 2 Way Removable 60,4cm 23,8 Wide
836 kr
+ fri fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8 bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skærmfilter Kensington 23,8" Wide 16:9 2-vej Aftagelig
988 kr
+ 86 kr fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington Privacy Plg 60,4cm/23.8"
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Privacy Filter 23.8 tommer 16:9
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Privacy Filter 23.8 tommer 16:9
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre