Kensington MagPro Magnetisk Privacy-filter 23,8"

Kensington MagPro Magnetisk Privacy-filter beskytter dine skærmdata med nem montering og fjernelse takket være en magnetstribe. Det er ideelt til skærme med smalle rammer og reducerer blænding med sin lavreflekterende belægning. Vælg mellem en mat overflade for maksimal blændingsreduktion eller en blank side for klarere visning.

Kensington MagPro Magnetisk Privacy-filter 23,8" koster lige nu 953 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (08. april 2026) og 953 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 953 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 23,8" MagPro ™ magnetisk skærmfilter til monitors
953 kr
+ 39 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Kensington K58356WW privatlivsfilter til monitor 23,8" magnetisk
1.219 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington MagPro Magnetic Privacy 23.8"
1.369 kr
+ fri fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Magpro Magnetisk Privacy-filter 23,8 tommer 16:9 16:9
1.806 kr
Total: 1.806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Magpro Magnetisk Privacy-filter 23,8 tommer 16:9 16:9
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre