Kensington Magpro 15.6 tommer

Kensington Magpro 15.6 tommer er et magnetisk skærmfilter til laptops, der beskytter dine følsomme oplysninger ved at begrænse sidevisning til ±30°. Filteret fastgøres nemt med en magnetstrimmel og kan hurtigt tages af og på. Den vendbare overflade giver mulighed for enten mat eller blank finish, hvilket reducerer genskin eller øger klarheden. Filteret reducerer desuden blåt lys med op til 22% og er TAA-kompatibelt, hvilket gør det velegnet til regulerede indkøb og virksomhedsbrug.

Kensington Magpro 15.6 tommer koster lige nu 541 kr. En stigning på 33,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 406 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 406 kr (14. juli 2026) og 556 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 541 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Kensington 15,6" MagPro ™ magnetisk skærmfilter til laptops
541 kr
+ 39 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Kensington Kensington MagPro ™ magnetisk laptop skærmfilter 15,6" K58353WW Modsvarer: N/A
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Kensington Magpro 15.6 tommer Laptop Privacy Screen With Magnetic Strip 16:9
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Kensington MagPro Magnetic Privacy 15.6"
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre